Cienījamie klienti!

No 2014.gada 01.jūlija SIA „Austrumu Ekspresis” maina savu atrašanās vietu un turpmāk atradīsies Šampētera ielā 2, Rīgā, „NP Bussiness Centre” teritorijā (iebraukšana no Aizputes ielas). Visus klientus gaidām jaunajā ofisā!

Kontaktinformācija:

Ofiss:
67232609

Noliktava:
67232556

Mob.:
29430799

e-pasts:
info@austrumu.lv un info@worksafety.lv

Uzņēmuma mājaslapa:

www.austrumu.lv un www.worksafety.lv

Jauna adrese:

Šampētera iela 2, Rīga, LV-1046, „NP Bussiness”


main
Sākums
cart
Iepirkumu grozs
Meklēt
 
Par kompaniju
Kategorijas
Piegade un garantija
Samaksa
Iepirkuma Grozs
Saistību atruna


Darba Apģērbi

Galvas aizsardzība

Roku aizsardzība

Apavi

Citi


keys

   
 
   Parole:
       Sākums » Par kompāniju

Par Mums


STANDARTI


Uzņēmums „ Austrumu Ekspresis ” Latvijas tirgū darbojas kopš 1997. gada, un šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 30 cilvēki.


Mēs izgatavojam augstas kvalitātes profesionālo apgērbu no Eiropā ražotiem aizsargaudumiem, atbilstoši pasūtītāja korporatīvajam stilam un ar firmas logotipu. Jusu rīcībā ir šūšanas cehs, kur profesionālas šuvējas un piegriezējas radīs Jums gan piemērotus darba kostīmus, halātus un kombinezonus, gan arī ekskluzīvas, vēja necaurlaidīgas virsjakas ar izņemamu siltinājumu.


Jūsu izvēlei piedāvajam vairāk nekā 30 veidus dažādu darba un aizsargapavu, vairāk nekā 70 dažādu veidu darba pirkstaiņu un cimdu, kā arī vairāk nekā 100 dažādu individuālās aizsardzības līdzekļu atšķirīgos cenu līmeņos.


Kopš paša savas darbības sākuma "Austrumu Ekspresis'' ir piegādājis un veiksmīgi turpina tirgot gatavo apģērbu, ko ražo Krievijas lielākais uzņēmums "VOSTOK-SERVICE", kura darbinieku kopskaits 56 filiālēs un 16 fabrikās pārsniedz 9000 cilvēku .( www.vostok.ru )


Mēs sadarbojamies arī daudzām pazīstamām Eiropas un Amerikas firmām. Mums ir izveidojušies cieši sakari ar tādām Rietumu firmām, kā "HECKEL-SECURITE", "DANLOP", "WESTEX" un "REGELTEX"."HECKEL-SECURITE" ir augstvērtīgu ādas apavu radītājs un ražotājs. Apavi ir piemēroti visdažādāko profesiju pārstāvjiem, piemēram, ceļu strādniekiem, metinātājiem, metāllējējiem, medicīnas un pārtikas rūpniecības darbiniekiem. (www.heckel-securite.fr)

"DANLOP" ražo tehniskā nozīmē viskvalitatīvākos gumijas, PVC un poliuretāna - visizturīgākā un lokanākā materiāla aizsargzābakus. Pārdotākie firmas "DUNLOP" produkti ir aizsargzābaki no porainā poliuretāna Purofort un dielektriskie PVC zābaki Acefort High-Voltage.(www.dunlop.info)

"WESTEX" ir viens no pasaules līderiem ugunsdrošu, pašdziestošu un ugunsnecaurlaidīgu audumu ražošanā. Uzņēmums ražo tikai šāda veida audumus, piemēram, Indura Ultra Soft (88% kokvilnas + 12% īpaši izturīga neilona), tāpēc "WESTEX" bez šaubām var uzskatīt par pieredzējušu speciālistu un uzticamu partneri speciālā aizsargapģērba razošanā darbam, kur ir nepieciešama aizsardzība pret elektrību, kausētu metālu šļakatām, darbam naftas un ķīmiskajā rūpniecībā, kā arī militārajām vajadzībām. (www.westexinc.com

"REGELTEX" ir radījis augstvērtīgu izolācijas materiālu, kas tiek izmantots pirkstaiņu Electrovolt ražošanā. Pateicoties "REGELTEX" atklājumam, dielektriskos izolācijas pirkstaiņus Electrovolt var saukt par vieniem no labākajiem ražošanas tehnologijas un kvalitātes ziņā.

"3М" - viens no pasaulē pazīstamākajiem uzņēmumiem, kas ražo individuālās aizsardzības līdzekļus elpošanas un dzirdes orgāniem. "3M" tiek uzskatīts par pasaules līderi vieglo pretaerosolu respiratoru, kā arī masku un pusmasku ar maināmiem filtriem ražošanā. (www.mmm.com)

"AUTOADESIVI" ir sens mūsu partneris. Uzņēmums ražo augstas kvalitātes gaismu aststarojošus audumus, kuri ir sertificēti atbilstoši standartam EN 471. Šos audumus jūs varat redzēt kā gaismu atstarojošas lentes uz speciālā apģērba, ko mēs šujam saviem klientiem. (www.autodesivi.it)

Koncerns "AEARO" (kādreizējais "CABOT SAFETY CORPORATION") – pasaulē lielākais galvas aizsargaprīkojuma ražotājs. Šo aprīkojumu var izmantot kā celtniecībā un rūpnieciskajā ražošanā, tā arī citos cilvēkam potenciāli bīstamos apstākļos. "AEARO" produkcija visā pasaulē tiek uzskatīta par kvalitīvu un drošu. Visas deviņas ražošanas nozares atrodas Ziemeļamerikā un Eiropā. Šobrīd koncerna "AEARO" sastāvā ietilpst arī tādas pazīstamas ražotājfirmas, kā "PELTOR" (profesionālās aizsargaustiņas), "EAR" (ausu aizsargieliktņi ), un "AOSAFETY" (aizsargbrilles).(www.aearo.com)

"UVEX» - pazīstams Vacijas uzņēmums, kas ražo profesionālos aizsarglīdzekļus darbam, motosportam un vaļaspriekiem, piemēram, slēpošanai. Tās ir ķiveres, aizsargbrilles, aizsargaustiņas un speciāli apavi. "UVEX" ražotās brilles viegli pielāgojas cilvēka individuālajām sejas kontūrām, nodrošina pilnīgu aizsardzību un nespiež uz jūtīgajām zonām. Tas attiecas kā uz atvērtā, tā arī uz slēgtā tipa brillēm. „UVEX” augstākā prioritāte – cilvēka drošība un komforts darbā. (www.uvex.de)

Kontakti

WWW.AUSTRUMU.LV


Tālrunis: (+371) 67232609, GSM (+371) 29430799

Fakss: (+371) 67232609
E-pasts: info@austrumu.lv ;

SIA "AUSTRUMU EKSPRESIS"
Reģ. Nr.LV 40003359857,
PVN maksātāja numurs: LV40003359857
Jur. Adrese: Rīga, Akmeņu 21a, LV 1007

"Aizkraukles banka" S.W.I.F.T. AIZKLV22
Norēķinu konts Nr. LV17AIZK 001130024447По-русски
Latviski